Сильна первинка – сильна Профспілка

25 вересня під керівництвом голови первинної профспілкової організації студентів ХДУ Андрія Вишневського відбулась церемонія святкового відкриття семінару і презентація профспілкових бюро інститутів та факультетів. Після презентацій було розпалено вогнище дружби.
У програмі семінару відбулась конференція на тему: «Про актуальні напрями діяльності профспілок на сучасному етапі». Перед студентами виступили заступник голови Херсонської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Людмила Кучерява, завідуючий відділом студентської молоді Центрального комітету профспілки працівників освіти і науки України Сергій Романюк, керівник центру молодіжних ініціатив Федерації профспілок України Володимир Майданюк, директор програми «Summer Work and Travel USA» Асоціації правозахисних організаторів студентів України Вікторія Романюк, директор програми «Навчання за кордоном» Асоціації правозахисних організаторів студентів України Ганна Корольова. В ході конференції обговорено питання законодавчого забезпечення діяльності профкомів студентів, проінформовано учасників щодо основних завдань Профспілки на сучасному етапі, зокрема про участь Профспілки у формуванні Бюджету України на 2010 рік, надано практичні поради щодо структури профспілки, зокрема щодо посилення студентського профспілкового руху в Україні. В ході семінару відбулась презентація актуальних студентських програм.
Також відбулася презентацію відеофільму про діяльність первинної профспілкової організації студентів ХДУ, в якому висвітлювалися факти з історії виникнення профспілок, розповідалося про основні напрямки роботи профкому тощо. Було визнано, що подібні методи профспілкової роботи дуже дієві та ефективні, оскільки інформація у жанрі документального відеофільму подається послідовно і структуровано, що більш зручно для її сприйняття.
Під час семінару проводились психологічні тренінги, в ході яких профактивісти навчались оптимально засвоювати інформацію, вибирати з неї найголовніше та доступно передавати її іншим членам профспілки. Також під час тренінгу особлива увага приділялася процесу формування команди, оскільки тільки згуртовані колективи у профгрупах, на факультетах, в університеті спроможні активно виконувати поставлені перед профспілкою завдання.
27 вересня відбулася презентація нового щоденника профспілкового групового організатора. Профактивісти знайомились зі змістом та правилами ведення щоденника, особливостями ведення профспілкової документації, засвоїли важливі пункти організації та проведення зборів профгруп.
Учасники семінару визнали, що проведення навчання профактиву та використання у цій роботі різних форм, таких як обговорення, лекції, презентації, відеофільми, тренінги сприяє становленню професійності профактиву та піднімає авторитет профспілок, зближує та згуртовує в єдине ціле профспілкову студентську молодіжну команду.
Відділ студентської молоді

Схожі публікації


Догори