Форум лідерів студентських профспілкових організацій

Форум лідерів студентських профспілкових організаційПри визначенні державних пріоритетів мають бути враховані інтереси молоді, особливо, прагнення отримати якісну освіту і бути конкурентоздатними на ринку праці. Молодь повинна стати активним учасником вирішення завдань, що стоять перед державою і суспільством. Ці тези стали лейтмотивом Форуму лідерів студентських профспілкових організацій «Якість освіти – основа майбутнього», організованого Державною службою молоді та спорту України спільно з Асоціацією правозахисних організаторів студентів України.

Форум, приурочений до Міжнародного дня студента, разом із низкою яскравих заходів відбувався 17-18 листопада. А ці дні були дуже насиченими для лідерів студентських профспілкових організацій.

Початку роботи Форуму передувало урочисте відкриття ХХ міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра-2011» та VIII міжнародної виставки закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном». Слова вітання всім учасникам виголосили представники влади, ректори вишів країни поважні посли, зокрема, перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Суліма, Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, Посол Франції в Україні Ален Ремі, Посол США в Україні Джон Теффт.

Питання соціально-економічного стану студентської молоді та шляхів його поліпшення, розвитку молодіжного профспілкового руху в державі приїхали обговорити понад сто активних і творчих профспілкових лідерів з усіх регіонів України.

Студентам досить імпонувала підвищена увага влади до них. Адже у роботі Форуму взяли участь перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Суліма, голова Федерації профспілок України Юрій Кулик, Президент Асоціації правозахисних організаторів студентів України Сергій Романюк, представник Президента у Верховній Раді України, народний депутат України Юрій Мірошниченко, перший заступник Голови Державної служби молоді та спорту України Сергій Глущенко, директор департаменту молодіжної політики Державної служби молоді та спорту Ігор Хохич.

Після коротких виступів гостей відбулося спілкування студентських профспілкових лідерів із чиновниками у форматі «питання – відповідь». У своїх запитаннях до присутніх учасники Форуму акцентували увагу на проблемах, які особливо турбують сучасну молоду людину в Україні – якісна освіта у своєму навчальному закладі, практична підготовка до трудового життя, збільшення стипендії, побудова та ремонт гуртожитків, студентство і Євро 2012, здоровий спосіб життя тощо.

Підводячи підсумки Форуму, молодь вирішила, що подібне спілкування повинно бути не лише під час свят чи форумів, і цю думку підтримали представники галузевого Міністерства та Асоціації правозахисних організацій студентів України.

Лідери студентських профспілкових організацій в унісон наголосили, що вони готові разом з адміністрацією вирішувати ті питання, які дозволяють отримувати якісні знання у власних навчальних закладах. А вся подальша робота студентських профкомів буде спрямована на удосконалення діалогу і з керівництвом ВНЗ, і з представниками усіх рівнів влади.


Відділ інформаційно-аналітичної роботи ЦК Профспілки


Форум лідерів студентських профспілкових організаційФорум лідерів студентських профспілкових організацій

Форум лідерів студентських профспілкових організаційФорум лідерів студентських профспілкових організацій

Форум лідерів студентських профспілкових організаційФорум лідерів студентських профспілкових організацій


Форум лідерів студентських профспілкових організаційФорум лідерів студентських профспілкових організацій

Схожі публікації


Догори