Вітання учасникам Форуму від керівників Уряду

Вітання учасникам Форуму від керівників УрядуУчасникам форуму надійшло привітання від Прем’єр-міністра України Миколи Азарова, яке на урочистому відкритті зачитав перший заступник голови Державної служби молоді та спорту України Сергій Глущенко.

Вітання учасникам Всеукраїнського форуму лідерів студентських профорганізацій від Прем’єр-міністра України Миколи Азарова
Шановні друзі!

Прийміть мої вітання із відкриттям роботи Всеукраїнського форуму лідерів студентських профспілкових організацій!

Студентство – авангард української молоді. Саме вам відведено одне з відповідальних місць у процесі творення і розбудови нашої вітчизни.
Ви володієте сучасними знаннями, маєте потенціал, силу, здатні забезпечити соціальний та економічний розвиток держави. Ваші талант і енергія сприяють формуванню позитивного міжнародного іміджу України.

Від вашої активної життєвої позиції, безпосередньої участі в суспільних перетвореннях значною мірою залежить майбутнє країни. А Всеукраїнський форум лідерів студентських профспілкових організацій, який сьогодні представляє найкращих студентських лідерів вищих навчальних закладів із різних регіонів, є тому підтвердженням. Адже формування лідерських якостей у молоді потребує поєднання спільних зусиль політиків, громадських дiячiв і самого студентства.

Ми чекаємо від вас нових ідей, рішень, втілення яких дасть змогу модернізувати національну економіку та підвищити життєвий рівень громадян. Саме тому пріоритетом діяльності Уряду є підтримка молодіжних ініціатив, сприяння підвищенню кваліфікації молодих спеціалістів, допомога в подальшому достойно застосувати здобуті знання, які стануть реальним внеском у велику справу побудови України.

Бажаю Вам доброго настрою, реалізації ваших планів і успіхів.
Здоров’я Вам і благополуччя!

Прем’єр-міністр України             Микола АЗАРОВ


Завантажити вітання vitannya-vid-mikoli-azarova.pdf [1.58 Mb][40] Завантажити Переглянути документ онлайн


На адресу учасників студентського віче надійшло також привітання від Віце-прем'єр-міністра України Сергія Тігіпка.
Вітання учасникам Всеукраїнського форуму лідерів студентських профспілкових організацій від Віце-прем'єр-міністра України Сергія Тігіпка

Шановні друзі!

Вітаю вас із відкриттям Всеукраїнського форуму лідерів студентських профспілкових організацій.

Студентські роки – не лише час юнацьких мрій та задумів, а й найбільш творчий період у житті молодої людини. Студентські лідери – це люди сміливих ідей та креативних втілень. Для вас це відповідальна пора, коли закладається основа для досягнення поставленої мети в особистісному та професійному зростанні.

Переконаний, що притаманні вам оптимізм, завзяття, життєва енергія, прагнення до якісних змін та набуті знання стануть запорукою розвитку України, її динамічного оновлення й економічного розквіту.

Уряд дбатиме про формування належного рівня умов навчання і побуту, підвищення якості освіти та її доступність, розвиток студентського руху.
Бажаю усім учасникам Форуму міцного здоров’я, добра, непохитності духу та наполегливості у вчинках і діях.

Віце-прем'єр-міністр України              Сергій Тігіпко


Завантажити вітання vitannya-vid-sergiya-tigipka.pdf [2.1 Mb][39] Завантажити Переглянути документ онлайнПрес-служба Профспілки працівників освіти і науки України


Вітання учасникам Форуму від керівників УрядуВітання учасникам Форуму від керівників Уряду

Вітання учасникам Форуму від керівників УрядуВітання учасникам Форуму від керівників Уряду

Вітання учасникам Форуму від керівників УрядуВітання учасникам Форуму від керівників Уряду

Схожі публікації


Догори