Стартувала III Всеукраїнська школа студентського профспілкового лідера

Стартувала III Всеукраїнська школа студентського профспілкового лідераСьогодні, 17 вересня 2012 року, розпочала свою роботу III Всеукраїнська школа студентського профспілкового лідера.

Школа організована ЦК Профспілки працівників освіти і науки України, Асоціацією правозахисних організаторів студентів України за підтримки Державної служби молоді та спорту України в рамках реалізації програми «Соціальне становлення, духовний розвиток та формування загальнолюдських цінностей у студентської молоді» на базі спортивно-оздоровчого табору «Буревісник» Херсонського державного університету у смт Лазурне, Херсонської області.

Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник надіслав привітання учасникам профспілкового форуму, яке зачитав на урочистому відкритті ректор Херсонського державного університету Олександр Ходосовцев.

Привітання Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Дмитра Табачника

Щиро вітаю учасників ІІІ Всеукраїнської школи студентського профспілкового лідера! Студенти завжди були авангардом української молоді і невипадково, що саме юній інтелектуальній еліті відведене одне з найвідповідальніших місць у процесі творення і розбудови нашої держави.

Новизна, неформальність, незаангажованість думки молодих неодмінно веде до поступу. Від вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє України.

ІІІ Всеукраїнська школа студентського профспілкового лідера, яка об’єднала членів студентських профспілкових організацій вищих навчальних закладів з різних регіонів нашої держави безумовно є тому підтвердженням, адже формування лідерських якостей у молоді є загальнодержавним пріоритетом i потребує поєднання зусиль як наукових, освiтнiх дiячiв так і самої студентської громади.

Щиро сподіваюсь, що обмін думками, інноваціями та передовим досвідом, здобуті знання знайдуть в подальшому достойне застосування і стануть реальним внеском у велику справу побудови демократичної процвітаючої України.

Переконаний, сплине незначний час і ваш досвід та професіоналізм визначатимуть долю всієї держави.

Бажаю вам примножувати свою енергію, неодмінних успіхів у навчанні, нових творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку.

З повагою,
Міністр освіти і науки, молоді та спорту України         Дмитро ТабачникПрес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори