І етап Всеукраїнської школи молодіжного профспілкового лідера

І етап Всеукраїнської школи молодіжного профспілкового лідера З 28 вересня до 2 жовтня 2011 року на базі СОТ «Буревісник» Херсонського державного університету відбувся І етап Всеукраїнської школи молодіжного профспілкового лідера.

У роботі заходу взяли участь заступник голови ФПУ Т.М. Гулечко, заступник голови ЦК Профспілки працівників освіти і науки України С.М. Романюк, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації О.М. Кравець, проректор Херсонського державного університету С.В. Кузнєцов, представник Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні З. Борбулєвіч, викладачі Академії праці та соціальних відносин ФПУ та 210 учасників: 144 профспілкових студентських лідери та 66 осіб працюючої молоді.

Навчальна програма школи була насиченою та передбачила розгляд таких сесій, як ефективне управління профспілкою; менеджмент профкому, профбюро та комісій по роботі з молоддю; PR та IT-технології в роботі профспілкової організації; імідж профспілкового лідера; креативний відпочинок, як один з мотиваційних компонентів членства в профспілковій організації; елементи роботи з соціального захисту членів профспілки; «тьюторство» у профспілковій роботі; робота профспілок на сучасному етапі.

Новою для учасників та виступаючих була методика «Open Space – Відкритий простір», на якій власне й була побудована робота школи.
«Відкритий простір – це сучасний та цікавий формат проведення навчання, який максимально заохочує учасників заходу брати участь у обговоренні та вирішенні питань, що відповідають темі, – наголошує заступник голови ЦК Профспілки працівників освіти і науки України С.М. Романюк, – відкритий простір гарантує кожному учаснику можливість висловитися та бути почутим, а також сприяє вільному та ефективному обміну думками між усіма учасниками. Важливо, що порядок денний зустрічі формується самими учасниками ще на початку зустрічі, що гарантує справжній інтерес до питань, які розглядаються».

За результатами дводенної навчальної програми учасники школи отримали сертифікати, а кращі учасники – запрошення до участі у ІІ етапі проекту.

Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення
0
3 жовтня 2011
3 189
---

Схожі публікації


Догори