Змагання працівників вищої школи Тернопільщини

Змагання працівників вищої школи ТернопільщиниВже стало доброю традицією Тернопільської обласної організації щороку у жовтні проводити спартакіаду працівників вищих навчальних закладів. От і цього року, не порушуючи давніх звичаїв, відбулося це традиційне дійство – XІІ обласна спартакіада працівників вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації.

На майданчиках Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка та Тернопільського національного економічного університету змагалися викладачі дев’яти вишів області.

В урочистому відкритті спартакіади взяли участь начальник управління освіти і науки обласної державної адміністрації І.Г. Запорожан, заступник голови обласної галузевої Профспілки М.М. Гасай та господарі педагогічного університету: Г.В.Терещук – перший проректор, Б.Б. Буяк – проректор з наукової роботи, А.А. Григорук – голова первинної профспілкової організації, В.Г. Омельяненко – декан факультету фізичного виховання, Д.М. Левковський – голова спортклубу і головний суддя змагань.

Програма спартакіади була насиченою і цікавою. Команди змагалися у восьми видах спорту. Боротьба між суперниками була напруженою та безкомпромісною. Всі учасники старанно підготувались до проведення спортивного заходу, що підтверджується високими результати в особисто-командному заліку. Змагання відбулись в приємній і святковій атмосфері завдяки добрій організації.

У змаганнях з волейболу перемогу здобули команди ТНПУ ім. В.Гнатюка та Галицького коледжу ім. В. Чорновола. Команда економічного університету перемогла у змаганнях з шахів, футболу та армспорту. У плаванні кращими виявились представники команди технічного університету і технічного коледжу.

У загальнокомандному заліку спартакіади місця розподілилися таким чином:

– у групі вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації І і ІІ місця розділили Тернопільський національний педагогічний університет ім. В.Гнатюка і Тернопільський національний економічний університет, а ІІІ – виборола команда Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя;

– у групі вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації:

І місце – Тернопільський технічний коледж ТНТУ м.. І.Пулюя;
ІІ місце – Гусятинський коледж ТНТУ ім. І.Пулюя;
ІІІ місце – ВП НУБіП «Заліщицький аграрний коледж ім. Є.Храпливого».

Переможці спартакіади отримали кубки, грамоти і грошову винагороду від обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Прес-центр Тернопільської обласної організації ПрофспілкиЗмагання працівників вищої школи ТернопільщиниЗмагання працівників вищої школи Тернопільщини

Змагання працівників вищої школи ТернопільщиниЗмагання працівників вищої школи Тернопільщини

Змагання працівників вищої школи Тернопільщини

Схожі публікації


Догори