Соціальний діалог – в центрі уваги обласної організації

Соціальний діалог – в центрі уваги обласної організації20 грудня 2012 року, відбулося засідання ради Київської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки.

Члени ради обласної організації обговорили ряд актуальних питань. Одним із питань порядку денного було питання «Про стан соціального діалогу та виконання колективно-договірних домовленостей з дотримання законодавства про оплату праці та надання соціальних гарантій і пільг працівникам закладів освіти м. Бровари та Переяслав-Хмельницького району».

Рада відмітила, що виборні профспілкові органи Переяслав-Хмельницької районної та Броварської міської організації Профспілки, приділяють достатню увагу розширенню конструктивного діалогу з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Система соціального партнерства, яка склалась в районі та місті, дозволяє активно використовувати її можливості при вирішенні питань соціально-економічного захисту працівників установ та закладів освіти.

Учасники зібрання взяли активну участь в обговоренні, вносили пропозиції щодо соціально-економічного захисту спілчан, поліпшення умов праці, підвищення її безпеки та оплати, інформаційного забезпечення, зміцнення авторитету Профспілки у житті трудових колективів та інше.

Київська обласна організація ПрофспілкиСоціальний діалог – в центрі уваги обласної організаціїСоціальний діалог – в центрі уваги обласної організації

Соціальний діалог – в центрі уваги обласної організаціїСоціальний діалог – в центрі уваги обласної організації

Схожі публікації


Догори