Досвід, помножений на знання, приносить успіх

Досвід, помножений на знання, приносить успіх12 листопада на базі Сираївської ЗОШ I-III ступенів відбувся семінар-навчання для голів ревізійної комісії первинних профспілкових організацій освітніх установ Козелецького району, де розглядалося питання роботи ревізійної комісії в сучасних умовах.

Голова районної організації Надія Бобруйко ознайомила учасників семінару з планом роботи та зосередила увагу присутніх на першочергових завданнях Профспілки, її первинок в оперативному реагуванні динамічних змін, що відбуваються в усіх сферах суспільного життя.

«Кризові явища в економіці, часті зміни в законодавстві, постійне реформування освіти та недофінансування галузі – це ті умови, в яких працює сьогодні Профспілка,» – зазначила голова райкому. Проте суть її діяльності є незмінною – захист трудових та соціально-економічних прав та інтересів працівників. Але з метою посилення результативності позитивного іміджу профспілки велика роль відводиться громадському контролю за статутною та фінансово-господарською діяльністю профспілкових організацій – ревізійним комісіям, які виконують свої повноваження на основі єдності цілей, колективності, демократії, гласності, дотримання принципів соціальної справедливості та законності, захисту економічних та професійних інтересів членів профспілки», – підкреслила Надія Володимирівна.

Усі учасники семінару мали можливість взяти участь у проведенні майстер-класу з підготовки та проведення засідання ревкомісії, діловій грі та виконувати різні практичні завдання, висловлювати своє бачення ситуації, вступати в дискусії.

Надія Бобруйко націлила голів ревізійних комісій первинок на посилення гласності у роботі профактиву, освоєння нових підходів та методів роботи, що є передумовою для якісних змін та майбутнього профспілок.

У свою чергу в учасників семінару визріла пропозиція – запровадження нових форм занять: від традиційних лекцій до інтерактивного спілкування і рольових ігор з використанням комп’ютерної техніки.

Після завершення семінару всі присутні отримали масу позитивних вражень, а також отримали знання та набули навички, які стануть важливим інструментом в контролі за діяльністю первинних профспілкових організацій.

Козелецька районна організація Профспілки,
Чернігівська область


Досвід, помножений на знання, приносить успіх Досвід, помножений на знання, приносить успіх

Схожі публікації


Догори