Таланти позашкілля Черкащини

Таланти позашкілля Черкащини10-15 вересня у м. Черкасах на Соборній площі проводилися творчі звіти позашкільних навчальних закладів області «Таланти позашкілля Черкащини».

Юні митці та керівники гуртків позашкільних навчальних закладів області представили малюнки, картини, скульптури, вироби з кераміки, тканини, ниток, паперу, пластиліну, солоного тіста, колекції вишивки та писанок, ляльки-мотаноки, вироби бісероплетіння, малярства на склі, різьблення, художнього плетіння тощо.

Відвідувачі мали можливість ознайомилися з моделями механічної та електрифікованої іграшки, авто-, судно-, авіа- та ракетомоделями, оригінальними конструкціями повітряних зміїв, технічними пристроями та механізмами, виготовленими чи удосконаленими дитячими руками.

Із роботою учасників виставки познайомилися заступники голови обласної державної адміністрації Т.Ф. Прітченко, обласної ради В.П. Касян, начальник Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Г.М. Гаврилюк, голова обкому Профспілки працівників освіти і науки України О.Д. Жалдак, учні дошкільних, загальноосвітніх та вихованці позашкільних навчальних закладів, жителі та гості міста Черкас.

Для дітей проводилися майстер-класи, конкурси, розваги, мульти-шоу за участю ляльок-велетнів.

Завершилася виставка великим спортивним святом за участю дитячо-юнацьких спортивних шкіл, танцювально-спортивних колективів та видатних спортсменів міста.


Відділ зв’язків з громадськістю і ЗМІ Черкаського обкому ПрофспілкиТаланти позашкілля ЧеркащиниТаланти позашкілля Черкащини

Таланти позашкілля ЧеркащиниТаланти позашкілля Черкащини

Таланти позашкілля ЧеркащиниТаланти позашкілля Черкащини

Таланти позашкілля ЧеркащиниТаланти позашкілля Черкащини

Таланти позашкілля ЧеркащиниТаланти позашкілля Черкащини

Схожі публікації


Догори