До Черкаської оздоровниці прибула І зміна малих «мрійників»

До Черкаської оздоровниці прибула І зміна малих «мрійників»Яскравим сонцем, блакитним небом, веселим гамором, піснями, посмішками та хлібом-сіллю зустрічали гостей 100 дітей працівників освіти і науки Черкаської області в дитячому оздоровчому таборі санаторного типу «Мрія».

Черкаський обком Профспілки працівників освіти і науки України при підтримці Головного управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації, обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників провів велику роботу з підготовки до літнього оздоровлення дітей працівників освіти, потурбувався щоб дитячий відпочинок у «Мрії» був змістовним, чудовим.На конкурсній основі було підібрано кращих педагогів, студентів педагогічних вузів – кращих організаторів відпочинку дітей.

Незадовго до початку оздоровлення дітей на базі санаторію-профілакторію «Мрія» відбувся дводенний семінар вихователів. Потурбувалися про створення належних умов для відпочинку і оздоровлення дітей працівники оздоровниці. Об’єднаними зусиллям обласної, міських та районних та вузівських організацій Профспілки та обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності було здешевлено вартість путівки.

На урочисте відкриття І-ї табірної зміни завітали заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Т.Ф. Прітченко, заступник голови Черкаської обласної ради В.П. Касян, голова Федерації профспілок Черкащини П.В. Шевченко, начальник Головного управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації І.Д. Шарапа, які привітали дітей з початком оздоровчого періоду, побажали хорошого відпочинку, сонячних днів. Від імені обласного комітету Профспілки дітей вітала директор обласного Будинку вчителя С.Ф. Панченко.

На святі були присутні відповідальні працівники апарату обкому Профспілки працівників освіти і науки України, ректор Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Н.М. Чепурна, голови профспілкових організацій, батьки, працівники оздоровчого табору, представники засобів масової інформації.

Дітей, які вперше приїхали на відпочинок до табору було прийнято в «мрійники», гості пов’язали їм жовто-блакитні галстуки.

Командири загонів здали рапорти президенту табору. Пролунали загонові та загально табірні пісні, девізи, заклички.

Пролунав гімн «Веселкової країни». У повітря піднялися повітряні кульки. Під звуки Державного гімну України на флагштоці замайорів Державний прапор України.

Сміх, хороводи, пісні, ігри – так розпочалася І-а зміна в таборі.

Привіт літо! Попереду – ігри, конкурси, вікторини, спортивні змагання, свята і дискотеки, купання в басейні, екскурсії, лікувальні процедури і смачні обіди, безліч мрій і вражень, нові друзі та улюблені вихователі …

Закінчиться І-а зміна, а далі ІІ, ІІІ, ІV-а і приїдуть до оздоровниці з різних куточків області нові «мрійники». І все почнеться з початку.


Відділ зв’язків з громадськістю, ЗМІ Черкаського обкому Профспілки


До Черкаської оздоровниці прибула І зміна малих «мрійників»До Черкаської оздоровниці прибула І зміна малих «мрійників»

До Черкаської оздоровниці прибула І зміна малих «мрійників»До Черкаської оздоровниці прибула І зміна малих «мрійників»

Схожі публікації


Догори