Дитячий табір «Дружний» – і насичене дозвілля, і зміцнення здоров’я

Дитячий табір «Дружний» – і насичене дозвілля, і зміцнення здоров’яУже п’ятий рік поспіль Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України оздоровлює дітей освітян столиці у таборі відпочинку «Дружний».

«Дружний» знаходиться у санаторній зоні містечка Ірпінь – хвойній ліс, чисте повітря і величезна територія для відпочинку та розваг дітлахів.

21 червня 2012 року у таборі закінчується I зміна літнього відпочинку. За 21 день перебування діти не лише наснажилися яскравими враженнями та позитивними емоціями, а й пройшли загальний курс оздоровлення. Адже щодня до 12.00 в медичному корпусі ДСОЦ «Дружний» проводилися лікувальні процедури: масаж, фітотерапія, сольові та хвойні ванни, душ, фізіотерапія.

Самі вихованці табору розповіли фахівцям Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України, що відвідували медичний корпус із задоволенням, а особливо – гімнастичну кімнату, оскільки там вони зміцнювали м’язи на тренажерах, стрибали на фітболах і займалися лікувальною фізкультурою.

Після смачного збалансованого обіду й тихої години юні відпочивальники йшли до свого улюбленого басейну. Під час купання за дітьми пильно наглядали інструктори з плавання та обидва вожатих (один слідкував за процесом у воді, інший – біля бордюру). Найменші за віком вихованці плавали в окремій, спеціально відведеній і відділеній обмежувальним поплавком, зоні басейну.

За результатами експрес-опитування, є декілька чинників, завдяки яким діти освітян столиці полюбляють проводити літні канікули в «Дружному». Це – мальовнича природа і цілюще повітря. Адже табір знаходиться у санаторній зоні містечка Ірпінь – хвойній ліс та чисте повітря. До того ж, невелика відстань від столиці дозволяє батькам часто приїжджати, що теж високо цінується малечею.

Дітям подобається, як їх годують: їжа смачна, якісна, різноманітна, обов’язково на десерт є і фрукти, і солодощі. Також вони відзначають уважне ставлення до себе з боку вихователів, вожатих, медичного персоналу та інших працівників санаторно-оздоровчого центру.

Та найголовнішим для дітей є те, що в «Дружному», цитуємо, «ніколи не буває сумно». За цим слідкує досвідчений старший вихователь Юлія Кошева, яка вже 9 років поспіль віддає своє серце і натхнення маленьким мешканцям табору.

«Веселі старти», «Малі олімпійські ігри», «День Нептуна», «День навпаки», «Нумо, хлопці» і «Нумо, дівчатка», конкурс «Відеокліпів», День Творчості – ці розваги стали найграндіознішими святами I зміни. Дітки запевняють, що пам’ятатимуть веселощі цілий рік та плекатимуть мрію знову повернутися сюди наступного літа.

Уже із 23 червня розпочнеться II зміна літнього оздоровлення та відпочинку в ДСОЦ «Дружний». Директор табору Валерій Смоловий чекає на нових відпочиваючих і просить батьків не передавати до табору коштовних речей, дорогих мобільних телефонів, а також не забути покласти до валізи закрите взуття і, про всяк випадок, теплий одяг.Прес-служба Київської міської організації Профспілки


Дитячий табір «Дружний» – і насичене дозвілля, і зміцнення здоров’яДитячий табір «Дружний» – і насичене дозвілля, і зміцнення здоров’я

Дитячий табір «Дружний» – і насичене дозвілля, і зміцнення здоров’яДитячий табір «Дружний» – і насичене дозвілля, і зміцнення здоров’я

Схожі публікації


Догори