Оздоровлення дітей столичних освітян у ЛОК «Верховина»

Оздоровлення дітей столичних освітян у ЛОК «Верховина»Коли спекотне літо в самому розпалі, кожен мріє про відпочинок. Комусь подобається слухати шум морського прибою, а хтось подорожує стародавніми містами. Однак ніщо не може бути більш захоплюючим, ніж підкорення гірських вершин, і більш корисним, ніж чисте, як сльоза, повітря Карпат.

Протягом двох років Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України забезпечує дітей освітян столиці відпочинком у дитячому закладі санаторного типу лікувально-оздоровчого комплексу «Верховина», розташованого на висоті 680 метрів над рівнем моря в центрі мальовничого смт. Верховина Івано-Франківської області.

Діти проживають у номерах блочного типу, у яких є все для комфортного відпочинку. Школярі харчуються у їдальні п’ять разів на день. А неподалік від неї знаходиться невеличке кафе де юні відпочивальники можуть придбати собі солодощі, морозиво чи воду.

Кожного ранку проводиться зарядка, на якій діти виконують різні фізичні вправи, щоб набратися енергії на весь день. Та особливо юні відпочивальники полюбляють ходити в гори, де милуються краєвидами, натрапляють на білок-літунів та вчаться досягати омріяних висот. Перед кожним таким походом інструктор гірського туризму проводить лінійку, під час якої розповідає, як себе поводити в горах, що потрібно з собою брати, як розвинути в собі витривалість, координацію та морально підготуватися до подорожі.

На відстані 300 метрів від оздоровчого закладу, біля підніжжя гори Пушкар, протікає річка Чорний Черемош, у якій дітям дозволено купатися. Якщо ж хтось із малюків себе погано почуває, то може залишитися в оздоровчому комплексі та в спеціально обладнаній кімнаті подивитися цікаві фільми чи мультики. До речі, у дитячому закладі «Верховина» організовано цілодобове чергування медсестри та лікаря.

Своїми враженнями про літній відпочинок з фахівцями Київської міської організації Профспілки поділилася юна Анна Кононенко: «Мені дуже подобається тут відпочивати. Ми весь час чимось зайняті: малюємо стіннівки, робимо орігамі, готуємося до різних конкурсів, наприклад, «Міс Верховина 2012», купаємося, ходимо в гори, на дискотеку. Якщо вода в річці холодна, то вихователі нас не пускають, але ми маємо чим розважитися – граємо у настільний теніс, плетемо браслети з бісеру і т.п. Також ми їздили на екскурсії: до музею «Писанка» міста Коломия, на Гуцульщину та Буковель».

Тож діти працівників закладів освіти м. Києва у ЛОК «Верховина» милуються гірськими краєвидами, наснажуються яскравими враженнями, знаходять нових друзів – оздоровлюються та відпочивають із задоволенням.

Прес-служба Київської міської організації Профспілки


Оздоровлення дітей столичних освітян у ЛОК «Верховина»Оздоровлення дітей столичних освітян у ЛОК «Верховина»

Схожі публікації


Догори