Славське кличе!

Славське кличе!Навчально-оздоровчий табір Львівської політехніки в Славському «Політехнік-2» цьогоріч відзначає своє 50-річчя. За піввіку через цю мальовничу оздоровницю пройшло кілька поколінь студентів, викладачів та їх дітей і навіть два суспільних устрої.

Ще кілька років установа мало не потрапила в розряд депресивних і згасаючих «ветеранів». І тільки призначення нового, активного, ділового і вболіваючого за свою справу директора Володимира Білодіда оздоровило сам табір, дало йому нове дихання.

Важливо й те, що адміністрація табору має дієву підтримку ректорату Львівської політехніки, підкреслює п. Білодід, в особі ректора Рія Бобала, проректорів Анатолія Мороза та Володимира Крайовського. Батьки дітей, які тут гарно провели кілька тижнів відпочинку, пп. Бовт, Литвинчук, Дацюк, висловили в «Книзі відгуків» щиру подяку «за змістовне дозвілля, порядок, безпеку своїх чад, походи і смачну екологічну кухню» керівництву оздоровчої установи. Професори Варшавської політехніки, що мали вдоволення зі своїми українськими колегами провести комфортний відпочинок у Львівських Карпатах теж написали похвальну петицію.

У Славському «Політехніку» діти відпочивають цього літа відпочиватимуть у дві зміни. Наприкінці липня – відкриті двері й для дорослих.

База має понад 6 гектарів території, два зариблені озера, три альтанки серед моря клумб для любителів колективного співу і шашликів. Тут можна змістовно провести ювілеї, сімейні вихідні дні.

Кожен день, каже директор табору, у нас не подібний до іншого: спортивні змагання, походи, конкурси. З відкриттям першої зміни – в довколишніх лісах починається сезон «тихого полювання». Навіть пасивних споглядачів – дорослих і дітей – захоплює «Райський куточок» в яблуневому саду табору, де кролики, білки, зайці живуть у природному середовищі, призвичаєні до людей.

Члени гандбольної команди Львівської політехніки, гості зі східних областей України дякують адміністрації за медичне обслуговування – база має кращого в районі лікаря-масажиста, смачну гуцульську кухню, приємну, гостинну обслугу. Навчально-оздоровчий табір «Політехнік-2» у смт Славськ відзначено Грамотою Федерації профспілок, як одну з кращих оздоровчих баз в українських Карпатах.

О.Подолян, Львівська обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори