Медійна платформа 2.0 «Усвідом себе європейцем: зміни починаються з освіти»

 

7-8 червня 2017 року Києві відбулася друга частина Медійної платформи – «Усвідом себе європейцем: зміни починаються з освіти» (перша відбулася 9 червня 2016 року).

Захід вдруге проводять Профспілка працівників освіти і науки України спільно з Фондом Фрідріха Еберта в Україні (Німеччина). Метою його є систематизація та поглиблення знань учасників про євроінтеграційні процеси в Україні та виклики, які стоять перед освітянами, в умовах реформування галузі освіти.

Цьогоріч учасниками медійної платформи стали 25 представників з усієї України – вчителі, викладачі, профспілкові активісти. 

У вітальній частині взяли участь та виступили Голова Профспілки працівників освіти і науки України Георгій Труханов, заступник Голови – Сергій Романюк, керівник Регіонального представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні Маттес Бубе, Надзвичайний та Повноважний Посол Фінляндії в Україні Юха Віртанен, експерт Інтернаціоналу Освіти Тімо Лінсенмайер (Бельгія).
Спікерами медійної платформи виступили експерти з Представництва ЄС в Україні, Платформи громадянських ініціатив, викладачі провідних ВНЗ України та сфери медіа. Програма Медійної платформи 2.0 [1,9 Mb][24] Завантажити Переглянути документ онлайн

Список учасників Медійної платформи 2.0 [235,78 Kb][18] Завантажити Переглянути документ онлайн

Інформація про захід:

Фото заходу:

Презентації спікерів:
Відео від спікерів:

Канал Youtube Unite for Education
Канал Youtube Профспілка працівників освіти і науки УкраїниДогори