Львівська обласна організація Профспілки: репрезентативність підтверджено

Львівська обласна організація Профспілки: репрезентативність підтверджено24 січня 2012 року Національною службою посередництва і примирення прийнято рішення про відповідність критеріям репрезентативності Львівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Згідно з висновком Комісії відділення НСПП в Львівській області оцінку Львівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України проведено на відповідність таким критеріям репрезентативності:

– легалізація організації та її статус;

– загальна чисельність членів профспілки;

– галузева та територіальна розгалуженість.

З огляду на результати проведеної оцінки відповідності Львівської обласної організації Профспілки критеріям репрезентативності та враховуючи, що відповідно до п. 3.5.

Порядку репрезентативними визнаються організації профспілок, членами яких є не менше 2% зайнятого населення у відповідній галузі, відділення НСПП в Львівській області вирішено:

1. Визнати Львівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України такою, що відповідає критеріям репрезентативності.

2. Видати Львівській обласній організації Профспілки працівників освіти і науки України Свідоцтво про відповідність критеріям репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.

Львівська обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори