Київська міська організація Профспілки відповідає критеріям репрезентативності

Київська міська організація Профспілки відповідає критеріям репрезентативностіВідповідно до Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21 липня 2011 року № 73, Комісією відділення НСПП в місті Києві та Київській області здійснено оцінку відповідності критеріям репрезентативності Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладення територіальних угод та для делегування представників до відповідних органів соціального діалогу (висновок Комісії відділення НСПП в місті Києві та Київській області від 09.12.2011 року).

Згідно зі статтею 5 Закону України «Про соціальний діалог в Україні» від 23.12.2010 № 2862-VI та п. 2.1.3 Порядку, Комісією відділення НСПП здійснено оцінку Профспілки на відповідність критеріям репрезентативності, якими є:

– легалізація (реєстрація) зазначеної організації (об’єднання) та її статус;
– загальна чисельність членів профспілок, що входять до складу Профспілки;
– територіальна та галузева розгалуженість Профспілки.

Відповідно до п. 3.5. Порядку перевірку оцінки відповідності критеріям репрезентативності загальної чисельності, галузевої та територіальної розгалуженості Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України було здійснено Комісією відділення НСПП шляхом порівняння даних про чисельність членів профспілок з даними органів статистики про чисельність зайнятого населення у відповідній адміністративно-територіальній одиниці.

З огляду на результати проведеної оцінки відповідності Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України критеріям репрезентативності та враховуючи, що відповідно до п. 3.5. Порядку репрезентативними визнаються профспілки, членами яких є не менше 2% зайнятого населення у відповідній адміністративно-територіальній одиниці, відділенням НСПП в місті Києві та Київській області вирішено визнати Київську міську організацію Профспілки працівників освіти і науки України такою, що відповідає критеріям репрезентативності.

28 грудня 2011 року начальник відділення НСПП в місті Києві та Київській області Є.О. Бакіров офіційно вручив голові Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України О.М. Яцуню Свідоцтво за № 005-11-26-Т.


Київська міська організація Профспілки

Схожі публікації


Догори