Профспілка працівників освіти і науки України – відповідає критеріям репрезентативності

Профспілка працівників освіти і науки України – відповідає критеріям репрезентативності 19 жовтня 2011 року під час семінару-наради з головами профспілкових комітетів вищих навчальних закладів III-ІV рівнів акредитації, що відбувається на базі санаторію «Пуща озерна», заступник голови Національної служби посередництва і примирення Сергій Гербеда урочисто вручив Голові Профспілки працівників освіти і науки України Георгію Труханову Свідоцтво про відповідність критеріям репрезентативності НСПП профспілки освітян.

Відповідно до Закону «Про соціальний діалог України», НСПП розробила критерії оцінки та порядок підтвердження репрезентативності сторін соціального діалогу. І після проведення відповідних перевірок у кінці вересня цього року було прийнято рішення підтвердити репрезентативність Профспілки.

Свідоцтво засвідчує, що Профспілка працівників освіти і науки України відповідає критеріям репрезентативності на галузевому рівні для участі у колективних переговорах з укладення галузевих (міжгалузевих) угод та для делегування представників до органів соціального діалогу на відповідному рівні.

Голова Профспілки Георгій Труханов привітав усіх присутніх із цією визначною подією і наголосив: «Свідоцтво про відповідність критеріям репрезентативності є ще однією сходинкою до ведення соціального діалогу на всіх рівнях».

Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення ЦК Профспілки


Профспілка працівників освіти і науки України – відповідає критеріям репрезентативності Профспілка працівників освіти і науки України – відповідає критеріям репрезентативності
0
репрезентативність

Схожі публікації


Догори