У столиці стартує прийом документів у перші класи

Прийом документів у перші класи для зручності батьків розпочнеться раніше звичайної дати – вже під час весняних канікул, 25 березня, і триватиме до 31 травня. 

Документи прийматимуть не тільки особисто, а й в електронному вигляді або у вигляді поштових листів. Про це повідомляють у КМДА.

У адміністрації наголошують, що безпека освітнього процесу для школярів і вчителів – одна з головних умов роботи освітніх закладів столиці. 

Саме завдяки достатній кількості укриттів у школах Києва забезпечено в цьому навчальному році очне навчання майже 186 тисячам учнів, із яких майже 24 тисячі – учні перших класів. 

Для зарахування дитини до першого класу достатньо заяви одного з її батьків, наданих власноруч або сканованих копій чи фотокопій, направлених власноруч, або електронною поштою на адресу школи. Оригінали документів включно з медичними довідками можна подавати пізніше.

Головним критерієм зарахування до перших класів є територіальна доступність, а саме закріплення відповідних адрес проживання дітей за певними школами. Також пільги для зарахування до перших класів поширюються на дітей зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб, дітей працівників цих освітніх закладів і тих дітей, чиї брати або сестри вже навчаються в обраній школі.

 

За матеріалами – КМДА 

Схожі публікації


Догори