Освітянські зустрічі: обмін досвідом та підтримка

Сергій Петров, наш профспілковий колега – голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Кіровоградщини, звернувся за дружньою підтримкою до голови Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Марії Яцейко, щоб прийняти 30-и особову делегацію педагогічних працівників «Ліцею «Перспектива» Світловодської міської ради – членів Профспілки працівників освіти і науки України. 

Освітяни Світловодська перебували у Львові наприкінці березня 2024 року і проживали в готельно-навчальному комплексі «Гетьман» Об’єднання профспілок Львівщини. 

До складу делегації входили також: директор ліцею – Дмитро Суліма, заступник начальниці управління освіти, молоді та спорту Світловодської міської ради  Лариса Сачевська, голова  Світловодської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Неля Пилєнок, заступниця голови первинної профспікової організації ліцею Ніна Рябчун.

Серед запланованих заходів – відвідування ліцею, ознайомлення з системою роботи Управління освіти Департаменту розвитку Львівської міської ради, гості побували також у ліцеї імені Івана Пулюя Львівської міської ради, що знаходиться на профспілковому обслуговуванні Франківської районної організації профспілки працівників освіти і науки України. 

Профспілкову організацію цього району очолює авторитетний профспілковий лідер-освітянин Володимир Івах, а первинку ліцею – Ірина Душнюк, учителька фізики і математики. Директором ліцею імені Івана Пулюя з 2017 року працює  Ірина Хміль – Відмінник освіти України, педагог, організатор, лідер. Вона творчо і наполегливо, зі знанням справи, організовує освітній процес, який задовольняє освітні потреби всіх дітей школи, а також дітей з особливими освітніми потребами, реалізовуючи кредо «Вести до успіху кожного». 

І в господарів, і в гостей знайшлося немало спільних тем освітянського і управлінського характеру. 

Болючими стали новини війни, бо саме у цей час відбувалися ворожі прильоти і руйнування  міста Світловодськ та його околиць.

Нас не зламати, віримо у Перемогу і невтомно працюємо – такі спільні плани освітян Кіровоградщини і Львівщини.

Львівська обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори