Хотин: відбувся пленум об’єднаної організації Профспілки

8 лютого 2024 року відбувся пленум Об’єднаної організації профспілки працівників освіти Хотинської ТГ, Клішковецької ТГ, Недобоівської ТГ, Рукшинської ТГ, Топорівської ТГ.

На запрошення голови профспілкової організації у роботі пленуму взяла участь Ірина Ісопенко –Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Чернівецькій області.

Під час зустрічі з профспілковим активом Ірина Юліанівна детально ознайомила із:

  • діяльністю інституції Офісу Омбудсмена України;
  • основними напрямками роботи;
  • роботою Регіонального представництва у Чернівецькій області;
  • механізмом звернення до Уповноваженого тощо.

На завершення зустрічі, Представник Уповноваженого відповіла на поставлені запитання та обмінялася думками з присутніми щодо алгоритму вирішення питань, пов’язаних із забезпеченням захисту соціально-економічних прав освітян.

На пленумі об’єднаної організації профспілки розглянуто та проаналізовано наступні питання:

  • 1) про роботу первинних профспілкових організацій об’єднаної організації профспілки працівників освіти Хотинської ТГ, Клішковецької ТГ, Недобоївської ТГ, Рукшинської ТГ, Топорівської ТГ щодо реалізації  основних положень колективних договорів між адміністраціями та профспілковими комітетами навчальних закладів на 2021-2025 роки в частині забезпечення контролю за нормуванням оплати праці та соціально-економічного захисту;
  • 2) про виконання профспілкового бюджету об’єднаної  організації  профспілки працівників освіти Хотинської ТГ, Клішковецької ТГ, Недобоївської ТГ, Рукшинської ТГ, Топорівської ТГ за 2023 рік і проєкт бюджету на 2024 рік.

Також під час заходу відбулося нагородження членів профспілки грошовими преміями та Подяками об’єднаної організації профспілки працівників освіти. Так, нагородили переможців та учасників Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024» В’ячеслава Топорівського – учителя  географії Грозинецького ліцею Топорівської сільської ради та Ганни Савки – учителя української мови та літератури Хотиського ліцею N5 Хотинської міської ради.

За активну участь у сертифікації педагогічних працівників 2023 року відзначено учителів Хотинського ліцею № 5:

  • Тамару Василівну Цимбалюк – учителя української мови та літератури ;
  • Сніжану Василівну Маліновську – учителя української мови та літератури;
  • Альону Валентинівну Краснюк – учителя математики Колінковецького опорного ліцею Топорівської сільської ради;
  • Ольгу Григорівну Ілащук – учителя математики Колінковецького опорного ліцею Топорівської сільської ради. 

І за перше місце у Всеукраїнському громадянському огляді-конкурсі стану умов і охорони праці в закладах освіти об’єднаної організації Профспілки нагороджено Дипломом І ступеня Клішковецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Клішковецької сільської ради (директор – Надія Боднар, голова профкому – Сергій Харицький). 

Галина Василенко, 

Голова Об’єднаної організації Профспілки,

Чернівецька область 

 

Схожі публікації


Догори