Засідання президії за участі представника Уповноваженого ВРУ з прав людини у Чернівецькій області

10 січня 2024 року відбулося засідання президії Чернівецької обласної організації Профспілки освіти і науки . На запрошення голови обласної організації Богдана Чортика участь у засіданні президії взяла Ірина Ісопенко – представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Чернівецькій області.

Під час зустрічі Ірина Ісопенко детально розкрила питання діяльності Омбудсмена України та механізм звернення до Уповноваженого. Окрім цього, було зосереджено увагу присутніх на додержанні соціально-економічних прав працівників, зокрема право на працю, соціальний захист, освіту, безпечне довкілля.

Голова обласної організації Богдан Чортик проінформував присутніх про надання у 2023 році з бюджету обласної організації Профспілки профспілкової виплати членам Профспілки, у яких члени родини загинули, або були важко поранені (служба у лавах ЗСУ), та членам Профспілки у зв'язку з важкими хворобами, компенсації за путівки санаторно-курортного лікування, допомоги наданої Збройним Силам України тощо.

На засіданні президії також були обговорені актуальні аспекти діяльності обласної організації щодо дотримання Статутних вимог у частині організаційного та фінансового зміцнення Профспілки, звернено увагу присутніх на посилення виконавської дисципліни, мотивації профспілкового членства.

 

Чернівецька обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори