Засідання офлайн: президія та нарада голів Вінницької обкому Профспілки

27 вересня 2022 року відбулося чергове засідання президії та нарада голів членських профорганізацій комітету Вінницької обласної організації Профспілки у форматі офлайн.

Голова облорганізації Сергій Пугачов насамперед поінформував про проект бюджету на 2023 рік та видатки на освітню галузь. У своєму виступі голова облорганізації Профспілки акцентував увагу на основних напрямках роботи соціально-економічного захисту освітян.

У роботі президії взяв участь заступник голови Вінницької обласної Ради І.Д. Івасюк, який запевнив голів членських профорганізацій у всебічній підтримці обласної Ради. Він також звернув увагу на те, що в сьогоднішніх реаліях одним з ключових завдань є збереження робочих місць.

Експерт з регулювання соціально-трудових відносин Т.С. Кувшинова здійснила аналіз щодо забезпечення освітньою субвенцію закладів освіти територіальних громад області до кінця року.

Юрисконсульт О.А. Кутик поінформувала про зміни в трудовому законодавстві. Про нові підстави для звільнення працівників, а також щодо збереження середньої заробітної плати за добровольцем територіальної оборони.

Під час засідання президії виділено профспілкову виплату на суму 135 500 грн, з яких – 71 000 грн спілчанам, у яких члени родини загинули або були важко поранені (служба в ЗСУ), а також виділено 74 500 грн на підставі заяв членів Профспілки у зв’язку з важкими хворобами. 

Згідно обласної Програми «Оздоровлення і відпочинок 2022» профінансовано членські організації на суму 68 399 грн для членів Профспілки, які оздоровилися у санаторіях.

Станом на 27 вересня ц.р. з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну на Збройні Сили Украйни облорганізацією Профспілки було перераховано 1 млн 609 тисяч гривень.


Схожі публікації


Догори