Планова нарада та розширене засідання президії Вінницької облорганізації Профспілки

9 лютого 2022 року в режимі відеоконференції відбулося чергове засідання президії та нарада    голів членських профорганізацій   комітету Вінницької облорганізації Профспілки.

Під час роботи засідання було розглянуті актуальні питання, серед яких – робота з листами, заявами і скаргами членів Профспілки. Так, протягом 2021 року, за рішенням судів та приписами комітету облорганізації Профспілки членам Профспілки повернуто 2 млн 254 тис 416 гривень.

Затверджено показники статистичної звітності за 2021 рік. За даними членських профорганізацій Вінницька обласна організація Профспілки об’єднує 60 тисяч працюючих, студентів ВНЗ та учнів профтехосвіти. Обговорено виконання бюджету обласної організації за 2021 рік та затверджено проект бюджету на 2022 рік. 

На Програму «Оздоровлення та відпочинок 2022» з бюджету комітету організації виділено 2 млн 500 тисяч грн, а саме – 1 млн 200 тис грн на придбання саноторно-курортних путівок, 300 тисяч грн на дитячі путівки, 1 млн грн на літнє оздоровлення для членів Профспілки та їхніх дітей.

Члени президії окреслили завдання та перспективи діяльності організації, прийняли План основних заходів облорганізації Профспілки на 2022 рік. На засіданні президії було затверджено надання стипендій студентському профактиву за рахунок профнесків облорганізації Профспілки.

Підбито підсумки обласного огляду роботи організаційних ланок на кращу організацію і відпочинок членів Профспілки та їхніх дітей у 2021 році. 

За минулий рік було надано 348 санаторно-курортних путівок, оздоровлено 989 дітей, в т.ч. 168 дітей в сатанорії «Авангард».  За результатами цієї роботи переможці огляду, голови територіальних організацій були   нагороджені Почесними грамотами ЦК Профспілки працівників освіти і науки України, комітету облорганізації Профспілки та грошовими преміями.

На підставі заяв членів Профспілки виділено профспілкову виплату на суму 77 500 грн в т.ч. педагогам, які мають важкий перебіг коронавірусної хвороби.

 

Вінницька обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори