Офлайн нарада та розширене засідання президії обкому Профспілки

12 травня 2021 року в актовій залі Федерації профспілок області відбулася нарада щодо роботи новообраних голів сільських та селищних комітетів Вінницької обласної організації Профспілки та розширене засідання президії комітету облорганізації Профспілки.

Заходи проходили організовано, з дотриманням усіх правил, процедур та вимог протиепідемічної безпеки: використання масок, дезінфекторів, збереження соціальної дистанції.

Усі присутні мали змогу отримати вичерпну інформацію з питань порядку денного питань. Серед них – підписання Галузевої Угоди, використання освітньої субвенції а також питання щодо оптимізації та ліквідації освітніх закладів області, про які поінформував голова обласної організації Профспілки Сергій Георгійович Пугачов.

Питання щодо організаційної роботи в комітетах та первинних профспілкових організаціях, а також питання щодо оздоровлення та відпочинку у 2021 році висвітлила заступник голови обласної організації Профспілки Світлана Віталіївна Горобець, а щодо трудового законодавства – юрисконсульт Ольга Анатоліївна Кутик.

Після виступу кожного зі спікерів, усі бажаючі мали можливість поставити свої запитання та отримати на них чітку відповідь.

На засіданні президії було виділено профспілкові виплати членам профспілки на суму 160 тисяч гривень, із них 120 тисяч гривень – працівникам, які захворіли на COVID-19 у тяжкій формі.

Вінницька обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори