Нарада голів членських профорганізацій Вінниччини

28 січня 2021 року відбулася нарада голів членських профорганізацій та розширене засідання президії Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

На порядку денному розглядалися питання про проблеми і завдання членських профорганізацій в умовах реформування місцевого самоврядування та співпрацю з органами місцевого самоврядування, втручання адміністрації в діяльність профспілки. Із цього питання виступив голова облорганізації С.Г. Пугачов.

Про зміни та доповнення в Статуті Профспілки працівників освіти і науки України – доповіла заступник облорганізації С.В. Горобець, а про актуальні питання оплати праці та колективні договори – розповіли юрисконсульти О.А. Кутик та Т.А. Гиренко. З питань фінансової звітності та про деякі питання фінансової дисципліни – проінформувала головний бухгалтер І.В. Псєка.  

Під час засідання президії розглянуто план роботи обласної організації та бюджет на 2021 рік. Також було прийнято обласну Програму «Оздоровлення і відпочинок» та профспілкові виплати на суму 60 тис. грн у зв’язку з важкими хворобами тощо. 

 

Вінницька обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори