Розширене засідання президії Вінницького обкому

Наприкінці січня цього року відбулося розширене засідання президії комітету облорганізації Профспілки працівників освіти і науки. Вів засідання голова облорганізації Профспілки  Сергій Пугачов.

На порядок денний було винесено наступні питання:

  • про  перспективний план  роботи комітету облорганізації Профспілки працівників освіти і науки;
  • про статистичний звіт за 2019 рік;
  • про розгляд скарг і заяв  у 2019 році;
  • про обласну Програму  «Оздоровлення і відпочинок 2020»;
  • про підсумки обласного конкурс з оздоровлення та відпочинку членів  Профспілки та їх дітей;
  • про здійснення профспілкової виплати.

Сергій Пугачов проінформував голів членських профорганізацій  про проблеми та виклики в діяльності профспілкових  організацій,  окреслив основні завдання облорганізації  на наступний рік.

   Заступник голови облорганізації  Світлана Горобець повідомила  про стан профспілкового членства серед працюючих, студентів та учнів.

На 1.01.2020 р.  кількість охоплених членством серед працюючих складає  97%.  Всього загальна кількість працюючих, студентів та учнів становить 66 497 членів Профспілки. Також, в минулому році  до складу облорганізації Профспілки увійшли два навчальних заклади: Вище професійне училище №41 м.Тульчин, ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг» .

Далі було прийнято обласну Програму «Оздоровлення і відпочинок» на яку з бюджету комітету облорганізації Профспілки біло виділено 2 млн грн на придбання санаторно-курортних путівок, путівок  на літній в смт Коблево та дитяче  оздоровлення.

За результатами підбиття підсумків оздоровлення і відпочинку серед членів профспілки та їхніх дітей на підставі обласної  Програми «Оздоровлення  і відпочинок 2019» було придбано 549  санаторно-курортних путівок, 187 дитячих путівок в санаторій «Аванград» та 967 путівок на бази «Вінниця» та «Альтаїр» смт Коблево Миколаївської області.

Рішенням президії комітету облорганізації було виділено 47 300 грн на профспілкову виплату членам  Профспілки у  зв’язку з важкими хворобами та інше.

Також, відбулася нарада голів членських профорганізацій. Сергій Пугачов проаналізував  законопроекти №№ 2275, 2681, 2708 та окреслив подальші дії  Профспілки.

Юрисконсульт Ольга Кутик  розкрила основні положення  Закону України «Про повну загальну середню освіту» та зміни в трудовому законодавстві.

У роботі наради взяли участь заступник голови Вінницької ОДА Ігор Івасюк,  в.о. директора Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Володимир Буняк, які повідомили  про  розподіл освітньої  субвенції та висвітлили основні питання та завдання  розвитку освітньої галузі у 2020 році, враховуючи прийняття Закону України «Про повну загальну середню освіту».

Вінницька обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори