Пленум і розширене засідання президії обкому Профспілки

10 квітня 2019 року відбулися Х пленум та розширене засідання президії комітету Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки, участь у яких взяли представники обкому, голови районних, міських і вузівських профорганізацій.

Про проблемні питання та шляхи вдосконалення роботи Профспілки, її організаційних ланок щодо реалізації Статутних завдань у ході звітно-виборної кампанії у 2019 році доповів голова Вінницького обкому Профспілки освітян Сергій Пугачов. Він зазначив, що чисельність найбільшої в Україні – освітянської – Профспілки становить понад 1,5 млн. осіб. Проте, і вона зазнає втрат з різних причин, зокрема через децентралізацію, низьку охопленість профспілковим членством студентів, недостатню інформаційну роботу серед профспілчан. Також, Сергій Пугачов повідомив про зміни та доповнення до Статуту Профспілки працівників освіти і науки, прийняті на засіданні президії ЦК Профспілки: загальним терміном для означення профорганізацій різних рівнів визначено «територіальні організації Профспілки»; введення інституту заступництва та інші.

Заступник голови Вінницької облорганізації Профспілки працівників освіти і науки Світлана Горобець поінформувала про організацію звітів і виборів у первинних, територіальних організаціях Профспілки, підготовку до чергової ХХІ звітно-виборчої конференції обласної організації Профспілки освітян. Було визначено терміни, які первинні, вузівські, міські, районні профорганізації мають провести власні збори і висунути делегатів на обласну звітно-виборчу конференцію.

Юрисконсульт Вінницького обкому Профспілки Ольга Кутик повідомила, що Вінницька обласна організація Профспілки освітян підготувала лист-звернення до Міністерства освіти і науки щодо проекту Закону України «Про дошкільну освіту» та запропонувала на розгляд текст листа. Учасники пленуму внесли власні пропозиції до тексту звернення.

На пленумі було затверджено звернення від первинних профспілкових організацій до Міністерства освіти і науки Украйни, депутатів Верховної Ради України, щодо невиконання положення Закону України «Про освіту» в частині оплати праці.

Пленум прийняв відповідні постанови з питань порядку денного.

Після пленуму відбулося розширене засідання президії обкому Профспілки освітян. На порядку денному було розглянуто і прийнято постанови з таких питань: про участь у всеукраїнських змаганнях з настільного тенісу, про проведення семінару голів та бухгалтерів територіальних і вузівських профорганізацій, про додаткове фінансування на виконання обласної програми «Оздоровлення і відпочинок – 2019», про здійснення профвиплати.

Вінницька обласної організації Профспілки

Схожі публікації


Догори