Розширене засідання президії та нарада обкому профспілки освітян

30 січня 2018 року відбулося розширене засідання президії комітету Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки, в якому взяли участь  голови районних, міських і вузівських профорганізацій.

Юрисконсульт обкому Профспілки Ольга Кутик доповіла про роботу з листами, заявами і скаргами працівників освіти у 2018 році. Всього за приписами обкому повернуто недорахованих, незаконно утриманих коштів та не допущено незаконного утримання коштів з працівників в сумі 68295 грн. 68 коп., за рішенням судів – 72281,07 гривень.

Заступник голови Вінницької облорганізації Профспілки працівників освіти і науки Світлана Горобець поінформувала про проведення обласного огляду-конкурсу на кращу первинну профспілкову організацію у 2019 році, про статистичний звіт за 2018 рік та про підведення підсумків обласного огляду роботи організаційних ланок на кращу організацію оздоровлення і відпочинку членів Профспілки та їхніх дітей у 2018 році.

Відповідно до обласної Програми «Оздоровлення і відпочинок 2018» у минулому році було оздоровлено 1686 дітей. Всього на дитяче оздоровлення було використано коштів у сумі 2 766 422 грн, з них із профспілкового бюджету – 586 773 грн. На підставі обласної Програми членськими організаціями було придбано 543 санаторно-курортних путівки в санаторії. Всього на придбання путівок із профбюджету було виділено 1 769 163 грн. Упродовж 2018 року районні, міські та вузівські профорганізації здійснювали екскурсійні поїздки, на які із їхніх бюджетів було використано 1 844 257 грн.

У межах підведення підсумків обласного огляду роботи організаційних ланок на кращу організацію оздоровлення і відпочинку членів Профспілки та їхніх дітей у 2018 році обкомом Профспілки було нагороджено Почесними грамотами та преміями профспілкових лідерів – переможців у номінаціях «Турбота про дітей», «Санаторно-курортне лікування», «Найкраща поїздка вихідного дня». Крім того, за вагомий особистий внесок в організацію та проведення дитячого оздоровлення Почесними знаками та Грамотами ЦК Профспілки працівників освіти і науки України, грамотами Федерації профспілок області нагородили голів районних та вузівських профорганізацій. Також Подяками обкому Профспілки було відзначено голів районних та вузівських профорганізацій за вагомий особистий внесок щодо проведення обстеження членів Профспілки у Вінницькому обласному клінічному високоспеціалізованому ендокринологічному центрі.

На президії затверджено обласну Програму «Оздоровлення і відпочинок 2019 року», на яку з профбюджету обласного комітету Профспілки виділено 1 млн. 700 тисяч гривень. Також затверджено план основних заходів обласного комітету Профспілки освітян на 2019 рік.

Під час засідання президії було розглянуто питання про затвердження показників бюджету Вінницької облорганізації Профспілки освітян на 2019 рік, про проведення обласної Спартакіади науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів та прийнято рішення про здійснення профспілкової виплати.

Президія обкому Профспілки прийняла відповідні постанови зі вказаних питань порядку денного.

Після засідання президії відбулася нарада обкому Профспілки, голів районних, міських і вузівських профорганізацій.

Голова облорганізації Профспілки Сергій Пугачов виступив щодо вдосконалення роботи профорганізацій усіх структурних ланок у ході звітно-виборної кампанії у 2019 році. У своєму виступі він також акцентував увагу на питаннях оплати праці та соціального захисту членів Профспілки тощо.

Юрисконсульт обкому Профспілки Ольга Кутик проаналізувала Положення про сертифікацію педагогічних працівників, яке затверджено Кабінетом Міністрів України  27 грудня 2018 року. Обкомом  Профспілки були направлені  пропозиції до  цього документу тощо. 

Вінницька обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори