Спільний семінар голів профорганізацій та бухгалтерів

22-24 травня цього року відбувся семінар-практикум по вдосконаленню навичок роботи голів та бухгалтерів районних, міських, вузівських комітетів Профспілки працівників освіти і науки області. Тема семінару «Питання організаційно-фінансового зміцнення профспілкових організацій, звіти і вибори в організаційних ланках профспілки».

Розпочали роботу семінару голова Вінницької обласної організації Профспілки освітян Сергій Пугачов та заступник голови Профспілки працівників освіти і науки України Любов Гарбаренко.

Любов Андріївна охарактеризували ситуацію в галузі освіти і профспілковому русі, окреслили завдання організаційних ланок Профспілки в  період звітно-виборної конференції профорганізацій, Сергій Георгійович  наголосив на тому, що цей рік – звітно-виборний – і тому особливо важливий для Профспілки в тому числі, вимагає злагодженої роботи у профорганізаціях усіх рівнів.

Робота семінару була продовжена у двох робочих групах – голів районних, міських, вузівських профорганізацій та бухгалтерів цих організацій.

Заступник голови Вінницької облорганізації Профспілки працівників освіти і науки Світлана Горобець розповіла про підготовку до звітів і виборів в організаційних ланках обласної організації Профспілки. Голови профспілкових організацій опрацювати методичні інструкції та рекомендації щодо проведення звітів і виборів у членських організаціях.

Для голів районних, міських та вузівських профорганізацій із питанням змін та доповнень до трудового законодавства виступив Тарас Гиренко – головний консультант юридичної служби облорганізації Профспілки.

Про використання коштів профспілкового бюджету, ведення бухгалтерського обліку і складання звітності в профспілкових організаціях поінформувала головний бухгалтер обкому Профспілки Ірина Пасєка. Присутні отримали відповіді на всі питання, що їх цікавили.

Вінницька обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори