Єдиний інформаційний день для профактиву у Запоріжжі

14 березня 2018 року в Запорізькій обласній організації Профспілки відбувся єдиний інформаційний день для профспілкового активу – голів та бухгалтерів районних, міських організацій Профспілки, ППО ВНЗ. Він складався із засідання президії обласного комітету, спільного семінару голів і бухгалтерів, індивідуальних консультацій.

Президія розглянула питання організації оздоровчої компанії членів Профспілки та їх дітей влітку 2018 року, про участь у Всеукраїнських змаганнях з настільного тенісу, про проведення обласного семінару голів районних, первинних профспілкових організацій, які працюють в умовах адміністративної реформи, про нагородження та ряд інших організаційних питань.

З усіх питань порядку денного президії прийняті виважені рішення.

У малій залі обласної ради профспілок пройшов спільний семінар голів та бухгалтерів районних, міських організацій Профспілки, ППО ВНЗ.

У роботі семінару взяли участь і виступили Н.І. Гринь – голова обласної організації Профспілки, Т.М. Гаман – головний державний інспектор ГУ ДФС у Запорізькій області (Податкові новації у 2018 році. Звітність неприбуткових організацій), С.В. Тимченко – начальник об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Запоріжжі (Зміни в пенсійному законодавстві України).

Головний бухгалтер обласної організації Профспілки О.Я. Піскун проінформувала учасників про новий план рахунків для профспілкових організацій; ознайомила з Методичними рекомендаціями ЦК Профспілки; проаналізувала актуальні питання бухгалтерського обліку та зміни до Закону України «Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні».

На семінарі розглянуто актуальні питання реформування бухгалтерського обліку, оподаткування, змін у Податковому кодексі України.

Важливість теми семінару підтвердили численні питання й відповіді, індивідуальні та групові консультації. Від правильно, розумно, виважено побудованої фінансової діяльності залежить підвищення рівня мотивації членства у Профспілці.

Учасники семінару одностайно підтвердили своєчасність, ґрунтовність та насичену змістовність навчання.

Прес-служба Запорізької обласної організації Профспілки

Схожі публікації


Догори