Вінницька обласна організація Профспілки: стартуємо у новий навчальний рік

31 серпня 2022 року в режимі відеоконференції відбулося чергове засідання президії та нарада голів членських профорганізацій комітету Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Голова облорганізації Сергій Пугачов проінформував про початок навчального року, діяльність та завдання Профспілки в умовах воєнного стану та особливості роботи.

Юристкосультка О.А. Кутик ознайомила з питанням щодо роботи організаційних ланок у нинішніх умовах, зокрема у використанні новоприйнятих нормативно-правових актів.

На президії  облорганізації Профспілки було розглянуто питання щодо наслідків перевірки Липовецької районної організації Профспілки з дотримання Статутних вимог у частині організаційного та фінансового зміцнення Профспілки, посилення виконавської дисципліни, мотиваційних чинників профспілкового членства.

На засіданні президії виділено профспілкову виплату на суму 159 500 грн з яких – 91 000 грн спілчанам, у яких загинули члени родини або були важко поранені (служба в ЗСУ), зруйноване житло внаслідок ракетного обстрілу у м. Вінниці 14 липня ц.р., а також на підставі заяв членів Профспілки у зв’язку з важкими хворобами. 

Згідно обласної Програми «Оздоровлення і відпочинок 2022» профінансовано членські організації на суму 110 000 грн для членів Профспілки, які оздоровились у санаторіях. 

 

Вінницька обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори