Нарада та розширене засідання президії комітету облорганізації Профспілки

7 червня 2022 року в режимі відеоконференції відбулося чергове засідання президії та нарада голів членських профорганізацій комітету Вінницької обласної організації Профспілки.

Голова облорганізації Сергій Пугачов проінформував про діяльность Профспілки працівників освіти і науки України та облорганізації в умовах воєнного часу.

Юристкосульт О.А. Кутик проінформувала про роботу організаційних ланок Профспілки у нинішніх умовах, зокрема з використанням новоприйнятих нормативно-правових актів та роз’яснень щодо їх застосування. А саме: про Закон України №2253-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників» від 12.05.2022р., про постанову Кабінету Міністрів України. №481 від 26.04.22 р «Деякі питання організації роботи  працівників суб»єктів господарювання державного секторну економіки на період воєнного стану», а також щодо відпусток педагогічних працівників. 

Президією облорганізації Профспілки виділено профспілкову виплату на суму 133 500 гривень членам Профспілки у яких загинули члени родини або були важко поранені (служба в ЗСУ), а також   на підставі заяв членів Профспілки у зв’язку з важкими хворобами. Також виділено допомогу одному з медичних закладів області  в сумі 20 000 гривень для реабілітації військових, які отримали важкі поранення. 

 

Вінницька обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори