Нарада та розширене засідання президії комітету облорганізації Профспілки

20 грудня 2023 року відбулися розширене засідання президії та нарада голів членських профорганізацій комітету Вінницької облорганізації Профспілки працівників освіти і науки, де обговорювалися актуальні аспекти діяльності облорганізації Профспілки на сучасному етапі.

Відкрив президію голова облорганізації Профспілки Сергій Пугачов. Перше питання, яке розглядалося – це надання профспілкової виплати членам профспілки, у яких члени родини загинули або були важко поранені (служба в ЗСУ) та членам Профспілки у зв’язку з важкими хворобами.

Надано допомоги на загальну суму 210 тисяч гривень, із яких 133 тисяч грн членам Профспілки в яких загинули або були поранені члени родини в зоні в бойових дій.

На засідання президії слухали питання про роботу Бершадської та Погребищенської районних організацій Профспілки працівників освіти і науки з дотримання Статутних вимог у частині організаційного та фінансового зміцнення Профспілки, посилення виконавської дисципліни, мотиваційних чинників профспілкового членства.

На нараді обговорювалося питання щодо фінансового забезпечення галузі освіти на 2023 рік та 2024 рік, питання трудового законодавства, а також було затверджено бюджет облорганізації Профспілки на 2024 рік. 


 

Вінницька обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори