Допомога спілчанам – питання планової наради та засідання президії Вінницького обкому Профспілки

25 квітня 2023 року відбулося чергове засідання президії та нарада голів членських профорганізацій комітету Вінницької облорганізації Профспілки працівників освіти і науки онлайн.

Голова облорганізації Профспілки С.Г. Пугачов у своєму виступі проінформував профактив щодо  фінансування освітньої галузі області на початку відпускної кампанії.

Експерт з регулювання соціально-трудових відносин Т.С. Кувшинова провела аналіз видатків по освітній субвенції станом на травень місяць та перспективи виплати відпускних та оздоровчих педагогічним працівникам області.

Юрисконсульт О.А. Кутик проінформувала про зміни в трудовому законодавстві, а саме   проаналізувала  Закон України «Про колективні угоди та договори» від 23.02.2023 р. № 2937-ІХ,  питання щодо проходження медичних оглядів працівників закладів освіти.

Під час засідання президії було прийнято рішення про виділення профспілкових виплат на суму 139 000 грн, з яких – 92 000 грн спілчанам, у яких члени родини загинули або були важко поранені під час служби в ЗСУ), 47 000 грн – на підставі заяв членів Профспілки у зв’язку з важкими хворобами.


Вінницька обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори