Діалоги зі спілчанами: коротко про головне

Днями у Будинку спілок відбулася зустріч фахівців ЦК Профспілки із профспілковим активом Об'єднаної організації Профспілки Великохутірської, Драбівської, Шрамківської територіальних громад. 

Начальник Управління соціально-економічного захисту Профспілки Антоніна Клименко поінформувала спілчан про основні вектори роботи Профспілки в умовах воєнного часу, актуальні напрацювання щодо захисту прав та гарантій освітян. Зокрема, у розмові з профактивом вона зупинилася на питаннях освітньої субвенції, оплати праці, відпусток педпрацівників, навантаження, умов праці тощо. 

Про роботу Федерації профспілок України в умовах дії воєнного стану розповіли заступники Голови ФПУ Євген Драпятий та Олександр Шубін, які взяли участь у зустрічі. І далі поспілкувалися у форматі «питання – відповідь» з усіх питань, що цікавили учасників. 

Освітяни подякували за конструктивну розмову й відзначили, що завдяки таким діалогам та відкритим розмовам відчувається сила й послідовність профспілок у питаннях захисту трудових та соціально-економічних прав та інтересів працівників, яка відчуватиметься й на рівні первинок. 


Пресслужба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори