Працюємо в умовах воєнного стану

17 листопада 2022 року в режимі відеоконференції відбувся VІІІ пленум Миколаївського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України.

Основним питанням, що розглядалися на пленумі було «Про роботу профспілкових організацій області в умовах воєнного стану». 

Із доповіддю з питання виступила голова обласної організації Профспілки Віра Михайлівна Оборонько. У своєму слові вона глибоко проаналізувала та підбила підсумки проведених протягом місяця онлайн зустрічей з головами первинних профспілкових організацій, профактивом, керівниками закладів освіти в усіх районних та міських організаціях Профспілки з питань роботи первинок, проблем та шляхів їх вирішення в умовах воєнного стану. Поінформувала про роботу обласного комітету, ЦК Профспілки щодо надання фінансової допомоги спілчанам, які постраждали від воєнної агресії росії. 

Особливу увагу звернула на завдання виборних профспілкових органів області всіх рівнів, в умовах воєнного стану, щодо збереження та зміцнення первинних профспілкових організацій в установах та закладах освіти, посилення їх ролі в захисті трудових, соціально-економічних прав та інтересів спілчан.

В обговоренні головного питання взяли активну участь Світлана Іванівна Майстренко, голова Южноукраїнської міської організації Профспілки; Світлана Володимирівна Мовчан, голова Миколаївської міської організації Профспілки; Людмила Миколаївна Палієнко, голова Вітовської районної організації Профспілки; Олександр Федорович Руденко, голова Снігурівської районної організації Профспілки; Ірина Володимирівна Сисоєва, голова Первомайської міської організації Профспілки.

Після обговорення учасники пленуму прийняли відповідну постанову.

 

Миколаївська обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори