Зустріч з профспілковцями на Чернігівщині

7 липня 2022 року Голова ФПУ Григорій Осовий зустрівся з профспілковими активістами під час робочої поїздки до Чернігівської області.

У ході спілкування він поінформував присутніх про роботу, яку виконує Федерація профспілок України в умовах воєнного стану. Зокрема організації роботи трудових колективів для досягнення перемоги на трудовому фронті, наданні гуманітарної допомоги тимчасово переміщеним особам за рахунок профспілок, їх розміщення в оздоровчих закладах, туристських готелях, гуртожитках науково-методичних центрів, безкоштовного харчування і проживання, виділення фінансової допомоги регіональним об’єднанням на ремонти Будинки профспілок які постраждалим від обстрілів у т.ч. Чернігівській організації.

Тетяна Матвеєва – голова Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України підняла питання щодо адресної допомоги спілчанам, які постраждали внаслідок бойових дій на території області, вирішення ряду законодавчих питань, які закладені в майбутніх законах щодо покращення соціально-економічного захисту працівників галузі в умовах воєнного стану в Україні.

Віримо в ЗСУ і разом чекаємо на Перемогу!


Чернігівська обласна організації Профспілки

 

 

Схожі публікації


Догори