Одеса: навчається студентський профактив

13 вересня 2022 року працівники Одеської обласної організації Профспілки провели семінар для голів первинних профспілкових організацій студентів та заступників голів по роботі зі студентською молоддю об’єднаних профспілкових організацій.

Основною темою навчання було обрано організаційну та фінансову роботу в профспілкових організаціях, зокрема у світлі подій сьогодення, оскільки цей напрямок профспілкової діяльності в умовах воєнного часу вимагає особливого підходу.

Відкрила семінар голова Одеської обласної організації Профспілки Любов Корнійчук. Вона розповіла про мотивацію профспілкового членства серед студентської молоді, роботу обласної організації, спрямовану на наближення перемоги у війні; підтримку спілчан, які постраждали внаслідок ракетних обстрілів та тих, що  стали ВПО та біженцями. 

Заступник голови обласної організації  Дмитро Скрипніченко акцентував увагу молодих колег на напрямах та завданнях організаційної роботи в первинних профспілкових організаціях – студентських та об’єднаних, а  також поділився власним досвідом цієї роботи.

Рекомендації щодо оформлення профспілкової документації, статистичної звітності надала завідувачка відділу організаційно-масової роботи Людмила Березовська.

Головний бухгалтер Одеської обласної організації Профспілки Тетяна Кузнецова звернула увагу учасників семінару  на необхідність вчасно здавати звіти в податкову інспекцію, при зміні керівника чи назви організації після державної реєстрації вносити відповідні зміни і в фінансові документи. Також поінформувала про профспілкові виплати, які звільняються на період воєнного стану від оподаткування. 

А завершилося навчання обміном досвіду роботи, яким зокрема поділився голова ППО студентів ОНУ ім І.І. Мечникова Євгеній Юраш, та обговоренням проблем щодо профспілкового членства першокурсників, які виникають у зв’язку з навчанням студентів у режимі онлайн. 

На семінарі учасники дізналися ще багато корисної та актуальної інформації, яка знадобиться їм в практичній роботі.

 

Служба зв’язків з громадськістю та ЗМІ Одеської обласної організації Профспілки 

Схожі публікації


Догори