Онлайн-навчання бухгалтерів: обговорили фінансові та організаційні питання

10 грудня 2020 року відбувся семінар голів та бухгалтерів організаційних ланок Одеської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України. Захід відбувався онлайн на платформі Zoom.

Відкрила семінар голова Одеської обласної організації Профспілки Любов Корнійчук, яка поінформувала учасників про дії галузевої  Профспілки та обласної організації, спрямовані на відстоювання прав працівників освіти на гідну оплату праці в процесі формування Державного бюджету України на 2021 рік. Також звернула увагу на необхідність підвищення ефективності діяльності профспілкових органів шляхом запровадження нових сучасних форм роботи та їх технічного забезпечення.

Головний бухгалтер обласної організації Тетяна Кузнецова розповіла про додержання норм законодавства в профспілкових організаціях. Досвідом роботи Овідіопольської районної організації Профспілки щодо переходу на безготівкові виплати поділилася заступник голови Оксана Пушнова.

Запитань від учасників семінару було багато. Вони викликали жваве ділове обговорення серед учасників семінару та обмін думками з власного досвіду.

Після семінару відбулася нарада голів територіальних організацій Профспілки, присвячена питанню створення організацій Профспілки в об’єднаних територіальних громадах  та реорганізації районних організацій в об’єднані. У процесі обговорення даного питання був вироблений покроковий алгоритм дій первинних та територіальних  організацій.

Приємно відзначити, що профспілкові лідери та бухгалтери профспілкових організацій залишаються активними та працюють так само плідно в режимі онлайн, як і в офлайн. Сподіваємося, що скоро ми отримаємо нагоду проводити семінари та наради в реальному житті, не хвилюючись за своє здоров’я.

Служба зв’язків з громадськістю та ЗМІ Одеської обласної організації Профспілки 

Схожі публікації


Догори