У режимі онлайн навчалися фінансисти Закарпатського обкому Профспілки

Закарпатська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України (голова обкому – член Ради ФПУ Тетяна Повханич) є лідером у навчанні профспілкових працівників і активістів серед галузевих профспілок нашого краю. Досвід цієї роботи схвалено Президією Закарпатської облпрофради.

Через програму Zoom відбулося навчання бухгалтерів та скарбників членських організацій галузевої профспілки.

Відкриваючи навчання, голова обласної організації профспілки Тетяна Повханич акцентувала увагу на діяльності профспілки освітян в сучасних умовах викликів і змін, боротьбі проти антисоціальних законів, протестних акціях профспілок. Незважаючи на епідемію коронавірусу і карантинні заходи, обласна галузева профспілка розглядає навчання активу як важливу складову профспілкової роботи і згідно нинішніх вимог проводить його в режимі онлайн.

Під час навчання всебічно було розглянуто тему «Актуальні питання бухгалтерської роботи». Головний бухгалтер обласної організації профспілки працівників освіти і науки Наталія Кробинець інформувала учасників про фінансову звітність, податкові зміни та особливості оподаткування профспілкових організацій. Профспілкові фінансисти ознайомились з податковими змінами згідно Закону №466, актуальними питаннями бухгалтерського обліку, нововведеннями в оподаткуванні фізичних осіб, діяльності неприбуткових організацій в 2020 році. Також були обговорені питання бухгалтерського обліку в частині, що стосується літнього оздоровлення в період карантину тощо.

На завершення роботи учасники працювали у форматі «питання – відповідь».

 

Сергій Баранчиков,

прес-центр Закарпатської облпрофради

Схожі публікації


Догори