Ефективність діяльності Профспілки в сучасних реаліях життя

За такою темою 24 вересня 2020 року було проведено обласний онлайн семінар-навчання в програмі ZOOM для голів районних, міських організацій Профспілки на базі Доманівської районної організації Профспілки на Миколаївщині.

У роботі семінару взяли участь голови первинних профспілкових організацій Доманівського району.

Семінар відкрили заступник голови обласного комітету Профспілки В.Ф. Горощенко та голова Доманівської районної організації Профспілки О.М. Чорна.

З Інформацією «Про співпрацю органів виконавчої влади та місцевого самоврядування із Профспілкою працівників освіти і науки в умовах децентралізації» виступила заступник голови Доманівської  райдержадміністрації Н.І. Фалько.

Свій досвід з питань ефективності діяльності Профспілки в сучасних реаліях життя презентувала голова Доманівської організації Профспілки О.М. Чорна.

Досвідом роботи на тему «Профспілки нашої робота – це про кожного турбота» поділилася голова первинної профспілкової організації Кузнецівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. героя АТО А.В. Матвієнка І.В. Щедрова

У семінарі взяли участь та виступили голова Кривоозерської організації Профспілки І.О. Муравська, голова Вознесенської міської організації Профспілки С.О. Крючкова, голова первинної профспілкової  організації Доманівського закладу загальної середньої освіти №2 В.А. Волошина та інші.

Учасники семінару відзначили, що отримали цінні знання щодо нових форм, методів, підходів у вирішенні життєво-важливих питань в сучасних реаліях життя.

Доманівська районна організація Профспілки, 

Миколаївська область

Схожі публікації


Догори