Допоможемо! Підтримаємо! Переможемо!

4 листопада 2022 року профспілковий актив міста Миколаєва зібрався на майданчику зустрічей в режимі онлайн.

У роботі заходу взяли участь голова обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки Віра Михайлівна Оборонько та заступник голови обкому Профспілки Володимир Федорович Горощенко.

Тема зустрічі: «Про роботу профспілкових організацій закладів освіти міста в умовах воєнного стану».

Перед початком роботи обком Профспілки надав можливість учасникам зібрання переглянути відеоролик колег освітян з Вітовського району, який найбільше постраждав від ворожих обстрілів. Дуже зворушливо! Дякуємо колегам Вітовчанам.

Мета заходу – ознайомитися з роботою профспілкових комітетів, обмінятися баченням профспілкових лідерів щодо можливостей організації профспілкової роботи в особливих умовах сьогодення, обмінятися думками та поділитися напрацьованим досвідом з профспілковим активом міста.

Зустріч була проведена в форматі профспілкового хабу як центру обговорення, концентратора спілкування, території можливостей команді однодумців працювати в умовах воєнного стану.

Голова міської організації Профспілки С.В. Мовчан проінформувала актив про роботу міськкому Профспілки та його президії в період воєнного стану щодо виконання основних статутних завдань, в тому числі про здійснення правового, соціально-економічного захисту працівників як основного чинника мотивації профспілкового членства, про підтримку зв’язку із спілчанами і надання їм допомоги, про надання допомоги Збройним силам України, а також про співпрацю президії із начальником управління освіти Г.В. Личко для розв’язання всіх нагальних питань. Також були окреслені пріоритетні завдання для реалізації профспілковими комітетами в наступний період.

У ході роботи голови профкомів закладів освіти міста говорили про зміни в трудовому законодавстві, про фінансове забезпечення освітян міста, про формування довіри до Профспілки, про проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи в колективах, поділилися досвідом своєї роботи, обмінялися думками щодо дій комітетів для зміцнення профспілкових рядів, розповіли про свою гуманітарну, волонтерську роботу, організацію заходів для психологічно-емоційного перезавантаження своїх колег в цей важкий час.

Голова обкому Профспілки працівників освіти і науки Оборонько Віра Михайлівна зупинилася на питаннях поточної роботи обкому, ЦК Профспілки та завданнях на майбутнє. Закцентувала увагу стосовно необхідності постійного інформування профспілкових колективів і залучення своїх членів Профспілки до солідарних дій, які проводяться обласним комітетом, ЦК Профспілки на користь спілчан. А також підкреслила, що в міській організації є великий резерв для збільшення профспілкового членства і закликала всіх бути активними, наполегливо працювати щодо зміцнення Профспілки освітян.

Міськкомом Профспілки було створено постійно діючу Padlet дошку для взаємообміну досвідом з різних профспілкових питань. Профактив на Padlet дошці розміщує свої матеріали, обмінюється думками, надсилає свої пропозиції, питання та багато іншого.

Міськком Профспілки висловлює подяку всім учасникам профспілкового зібрання, особисто В.М. Оборонько за постійну підтримку міської організації, а також за ініціативу проведення цієї зустрічі.

 

С.В. Мовчан, 

голова Миколаївської міської організації Профспілки, 

Миколаївська область

Схожі публікації


Догори