Використовуємо сучасні технології в роботі з профспілковим активом

Використовуємо сучасні технології в роботі з профспілковим активомІнформаційне суспільство продукує сьогодні нові форми та методи роботи для профспілкових працівників.

У роботі з профспілковим активом Миколаївської області широко використовуються традиційні форми і методи роботи, але, разом з тим, особливої популярності набувають нові, – інтерактивні: коучинги, вебінари, майстер-класи, тренінги, модераційні сесії, які дають можливість обмінятися думками, повчитися, ознайомитися з точкою зору колег, перейняти досвід та застосовувати на практиці нову технологію або метод.

«Теоретичні основи інтерактивного навчання профактиву» під такою назвою проведено семінар для голів районних, міських, вузівських організацій Профспілки.

Метою цього заходу було освоєння сучасних веб-орієнтованих технологій глобальної мережі Інтернет; ознайомлення з сучасними методами і формами роботи з використанням хмарних технологій.

Майстер-клас для профактиву провела Вікторія Володимирівна Стойкова, зав. лабораторією профільного навчання Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, в ході якого учасників ознайомлено з особливостями, призначенням і можливостями використання хмарних технологій, їх перевагами і недоліками; розглянуто варіанти використання сервісів Google.

 

Миколаївський обласний комітет Профспілки

 

Використовуємо сучасні технології в роботі з профспілковим активом

 

Схожі публікації


Догори