Захищаємо, підтримуємо, працюємо для людей

Саме під таким гаслом Первомайська міська та первинні профорганізації закладів освіти громади презентували свою роботу з основних напрямів діяльності профспілок 6 жовтня 2022 року під час онлайн-зустрічі за участі Миколаївського обласного комітету Профспілки. 

У своїй вітальній промові Віра Михайлівна Оборонько, голова обкому Профспілки, окреслила мету проведення таких заходів та акцентувала увагу на важливості активних дій профактиву у нинішній складний для країни час.

Модератором зустрічі, що проходила у формі «відкритого мікрофону», була голова міської організації Профспілки працівників освіти Ірина Сисоєва, яка передавала слово своїм колегам для висвітлення досвіду роботи з того чи іншого напряму.

Так, із питання реалізації професійних, трудових і соціально-економічних гарантій працівників галузі своїми напрацюваннями поділилися Ольга Островська, голова ПК гімназії № 9, та Надія Коноваленко, заступник голови профкому ДНЗ-ЦРД. 

Ольга Пилипівна розповіла про тісну співпрацю із соціальним партнером, директором школи, з підготовки та внесення змін до правил внутрішнього трудового розпорядку. Надія Іванівна інфоромувала про дії профкому ЦРД під час скорочення штатів. 

Вимоги законодавчої бази щодо призупинення дії трудового договору учасникам заходу нагадала Тетяна Тимофєєва, голова ПК Грушівської гімназії. 

Про дієвість та результативність проведення профспілковим комітетом громадського контролю за станом охорони праці  йшла мова в «інтерв’ю» з Інною Браковець, головою профкому Первомайської гімназії № 5. Цей заклад є неодноразовим переможцем міського та призером обласного етапів конкурсу-огляду стану охорони праці.

Учасники онлайн-зустрічі взяли активну участь в створенні «килимка думок» щодо мотивації профчленства та її необхідності. Своїм баченням та конкретними діями з даного питання поділилися Ганна Ющенко, голова ПК ліцею «Ерудит», Наталія Заставнюк, голова профкому ДНЗ № 5 та Наталія Шевченко, голова ПК ліцею «Престиж». Профлідери звернули увагу на такі важливі мотиваційні аспекти як соціально-економічний захист, моральна та матеріальна підтримка спілчан, залучення молоді до колективних  творчих проєктів та спільних корисних справ.

Свою думку про те, що непоганим стимулом для профчленства є й організація оздоровлення спілчан та їх сімей, озвучили Зінаїда Олексюк та Олена Озернюк, голови профкомів Первомайської гімназії № 2 та Кінецьпільської гімназії.

Профлідери зазначили, що успіх будь-яких профспілкових починань неможливий без інформаційної роботи на всіх рівнях, без навчання новим формам роботи, та, користуючись нагодою, подякували обкому Профспілки за завжди своєчасну поінформованість про зміни у законодавстві, про дії галузевої Профспілки, за поради та рекомендації, за цікаві заходи та конкурси, за мотивацію. Голови профкомів проектують це у свої організації та використовують у роботі. 

Учасники заходу попрацювали активно та згуртовано, відзначаючи актуальність питань, що розглядалися.

Дякуємо обкому Профспілки за надану можливість презентувати свою профорганізацію.

 

Ірина Сисоєва, голова Первомайської міської організації Профспілки, 

Миколаївська область 

Схожі публікації


Догори