Серед пріоритетів Профспілки – захист трудових прав спілчан

Відповідно до плану роботи Миколаївського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки у приміщенні Миколаївського міського Будинку вчителя 20 листопада поточного року відбувся обласний регіональний семінар-навчання для голів первинних профспілкових організацій м. Миколаєва, керівників організаційних ланок Профспілки міста Очакова, Березанського, Миколаївського, Очаківського, Вітовського районів, голів профспілкових комітетів ЗЗСО Чорноморської ОТГ та за участю працівників апарату обласного комітету Профспілки.

Відкрила семінар С.В. Мовчан, голова Миколаївської міської організації Профспілки, яка у своїй презентації розповіла, як вирішуються питання у разі порушення трудових прав працівників освіти – членів Профспілки м. Миколаєва та проінформувала про діяльність міської організації з соціально-економічних питань. Первинна профспілкова організація ЗЗСО №16 м. Миколаєва представила відео відкритого засідання профкому з питань погодження тарифікації педагогічних працівників на навчальний рік.

У ході семінару-тренінгу учасникам було запропоновано виконання ситуаційних вправ та рольові ігри з питань трудових відносин.

Всі учасники обмінювались думками, досвідом роботи, прикладами із вирішення проблем з питань трудового законодавства, які сьогодні необхідні для ефективної роботи первинної профспілкової організації та шляхами їх подолання, а також отримали з соціально-трудових питань змістовний і потрібний у повсякденній роботі профспілкових комітетів роздатковий матеріал.

С.В. Мовчан,

голова Миколаївської міської організації Профспілки

Схожі публікації


Догори