Захист прав працівників – пріоритет профспілкової діяльності

11 квітня 2017 року на базі Березнегуватської ЗОШ І–ІІІ ступенів Миколаївської області відбувся регіональний, міжрайонний семінар-навчання голів первинних профспілкових організацій Березнегуватського району на тему: «Якщо роботодавцем порушено права працівників», за участі голів районних організацій Профспілки: О.В. Васюнькіна (Баштанський район), В.А. Кондратенко (Новобузький район), В.О. Кисіля (Снігурівський район) та представників обласного комітету Профспілки.

Відкрила та ознайомила учасників семінару з формами роботи з питань соціально-економічного та правового захисту працівників голова Березнегуватської районної організації Профспілки Д.М. Лісовська.  

Про фінансовий стан освіти району проінформувала начальник відділу освіти Березнегуватської райдержадміністрації С.С. Попович.

Учасникам навчання продемонстровано фільм про спільну роботу адміністрації та профкому Березнегуватської ЗОШ І-ІІІ ст. з трудового захисту працівників.

Практична частина семінару була побудована на основі інтерактивних методів навчання, зокрема: мозковий штурм, робота у групах, метод модерації.

Усі учасники семінару-навчання отримали сучасні навички активних форм профспілкової діяльності щодо захисту прав працівників та представництва інтересів членів Профспілки у вирішенні трудових спорів, а також відповідні юридичні консультації та роз’яснення.

 

Миколаївська обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори