Шляхи зміцнення первинних профспілкових організацій, як основи діяльності Профспілки

На цю тему, відповідно до плану роботи обласного комітету Профспілки, в приміщенні Миколаївської спеціалізованої І-ІІІ ступенів школі № 22 відбувся обласний  регіональний семінар-навчання для голів первинних профспілкових організацій м. Миколаєва та керівників організаційних ланок Профспілки Вітовського, Миколаївського, Березанського, Очаківського районів, м. Очакова.

Учасників семінару привітав та поділився досвідом співпраці з профкомом директор школи №22, Заслужений працівник освіти України, Петро Михайлович Богун.

Про роботу Миколаївської міської організації Профспілки щодо заходів мотивації профспілкового членства в навчальних закладах проінформувала її голова, Світлана Володимирівна Мовчан.

Голови первинних профспілкових організацій ЗОШ № 3, Єрофєєва Тетяна Василівна та ЗОШ №22, Наталія Анатоліївна Рощина презентували роботу з питань організаційного зміцнення та поділилися досвідом роботи щодо  досягнення 100 відсоткового членства в профорганізаціях.

Практична частина семінару проходила у формі «Світового кафе» («The World Cafe»). Робота проводилася в групах і супроводжувалася широким обміном думками, ідеями і досвідом з питань, що складають психологічні складові мотивації профспілкового членства. Презентувалися групові «Скатертини думок, досвіду та ідей».

Семінар видався настільки запальним, творчим, цікавим, що усі його учасники  одностайно  вирішили продовжити  проведення подібних заходів в  первинних профспілкових організаціях.


Миколаївська обласна організація Профспілки  

Схожі публікації


Догори