Зміцнення потенціалу професійності через навчання профактиву

Зміцнення потенціалу професійності через навчання профактивуУспіх роботи профспілкових організацій залежить від підготовленості профспілкових лідерів.

Профспілковий актив працівників освіти міста Черкаси – це злагоджена команда авторитетних, самовідданих відповідальних, чуйних освітян – справжніх профспілкових лідерів, які стоять на захисті прав та інтересів свої колег – працівників.

Черкаським міським комітетом Профспілки працівників освіти і науки України розроблено певну систему навчання профспілкового активу. Це семінари-практикуми, звіти кращих профспілкових організацій, обмін досвідом роботи, круглі столи та інші форми роботи.

Нещодавно на базі первинних профспілкових організацій Черкаської загальноосвітньої школи I-III ступенів №19 та дошкільного закладу №78 «Джерельце» відбулися семінари голів профспілкових організацій загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів на тему: «Про роботу комісій профспілкового комітету щодо організаційного забезпечення та вдосконалення форм і методів роботи».

У роботі семінарів взяли участь директор ЗОШ №19 Юрій Миколайович Лункін та завідувач ДНЗ №78 Ірина Володимирівна Борісова.

Керівники навчальних закладів поділилися досвідом співпраці адміністрацій та профспілкових комітетів по соціальному захисту працівників, створенню належних умов праці.

Про роль профспілкового комітету щодо удосконалення форм і методів роботи в первинній профспілковій організації, організацію системної роботи комісій профкому та ролі інформаційно-роз’яснювальної роботи серед спілчан з інформаціями виступили голова міського комітету Профспілки Ганна Петрівна Федорченко та заступник голови Світлана Степанівна Киренко.

Голови профспілкових організацій Людмила Василівна Сторчеус, Людмила Кирилівна Фуркало та голови комісій профкомів ЗОШ №19 та ДНЗ №78 поділилися досвідом системної роботи комісій а також презентували її.

Особливо запам’ятається учасникам семінару творчий міні-звіт роботи комісії з питань культурно-масової роботи ЗОШ №19 та виступ ансамблю школи «Гармонія», учасника та переможця різноманітних конкурсів та фестивалів, користується шаною і повагою не лише в школі, а й у місті.

Голови профспілкових організацій дошкільних навчальних закладів Черкас мали можливість в ДНЗ №78 ознайомитися спільною різноплановою роботою профспілкового комітету і адміністрацією закладу щодо організації дозвілля працівників, екскурсійно-пізнавальної діяльності, а також відвідали «Українську світлицю».

Учасники семінарів обмінялися досвідом роботи, який напрацьовано в первинних профспілкових організаціях Черкаської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України з цього напряму діяльності.

Черкаський міський комітет Профспілки


Зміцнення потенціалу професійності через навчання профактивуЗміцнення потенціалу професійності через навчання профактиву

Зміцнення потенціалу професійності через навчання профактивуЗміцнення потенціалу професійності через навчання профактиву

Зміцнення потенціалу професійності через навчання профактивуЗміцнення потенціалу професійності через навчання профактиву

Схожі публікації


Догори