Навчання заступників голів та фахівців обласних організацій Профспілки

24-27 вересня 2019 року у м. Одеса відбувся семінар заступників голів, фахівців з організаційно-масової роботи та соціально-економічних питань обласних, Київської міської організацій Профспілки.

Фахівці з областей України зібралися обговорити актуальні питання захисту прав та гарантій освітян в умовах стрімких змін законодавства, період звітів і виборів у організаціях тощо.

Гостинною стороною семінару стала Одеська обласна організації Профспілки на чолі з Ніною Дубовик.

Відкрив роботу заходу Голова Профспілки Георгій Труханов. У своїй презентації він детально зупинився на законодавчих гарантіях у сфері освіти на 2019 рік та фактах щодо їх реалізації. Зокрема, проаналізував обсяги та видатки освітньої субвенції, їх залишки та використання. Окрема увага була приділена проекту бюджету 2020 та видаткам на фінансування освіти у ньому.

Насамкінець Георгій Труханов наголосив, що потрібно бути вкрай уважними і відслідковувати бюджетний процес на усіх рівнях, адже добробут освітян залежить від чіткого і злагодженого виконання законодавства про освіту.

Загалом робота заходу була розрахована на кілька робочих днів. У програмі навчання – звітно-виборні кампанії в організаційних ланках Профспілки: особливості та основні завдання, проведено круглий стіл з питань фінансового забезпечення оплати праці в сучасних умовах, надано інструктивно-методичні матеріали та рекомендації. Означені секції проводили заступники Голови Любов Гарбаренко і Сергій Романюк, відповідальні фахівці апарату ЦК Профспілки Антоніна Клименко та Володимир Миронов.

Під час навчання заступники голів, фахівці з організаційно-масової роботи та соціально-економічних питань також ознайомилися із роботою чудово збереженого Будинку учених та діяльністю районних організацій Одещини.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори