Нарада заступників голів обкомів Профспілки

Нарада заступників голів обкомів Профспілки23 вересня 2013 року стартувала нарада заступників голів Кримської республіканської, обласних, Київської та Севастопольських міських організацій Профспілки працівників освіти і науки України. Захід відбувається відповідно до плану роботи.

Цьогоріч головними для аналізу та обговорення стали питання соціально-економічного захисту та трудових прав працівників освіти, застосування норм Статуту Профспілки та пропозиції щодо його удосконалення, підвищення ролі профспілкових організацій у зв’язку з цим.

Відкрив роботу семінару Голова Профспілки Георгій Труханов, який ознайомив учасників із основними аспектами діяльності Профспілки на сучасному етапі, звернув увагу на міжнародні процеси та інтеграцію у профспілковий рух у світі.

«Дуже важливо сьогодні ми не лише розглянули питання, що передбачені програмою наради, а й поділилися досвідом діяльності на місцях», – наголосив Георгій Труханов.

Також очільник галузевої Профспілки розповів про стан соціального діалогу організації, співпрацю з питань бюджету та фінансування галузі з Федерацією профспілок України, Міністерством освіти і науки України, Урядом.

На підвищення ролі профспілкових організацій у представництві та захисті трудових прав освітян та студентської молоді через різні форми соціального діалогу акцентував увагу учасників семінару заступник Голови Профспілки Сергій Романюк. А під час дискусії були обговорені питання нового бюджету країни, збереження соціальних стандартів для працівників галузі.

Питання соціально-економічного захисту освітян, основні зміни у нормативних документах, нормування оплати праці у своїй доповіді висвітлила начальник Управління соціально-економічного захисту апарату ЦК Профспілки Антоніна Клименко. Корисною також стала аналітична підбірка матеріалів, яку було презентовано учасникам заходу на цифрових носіях.

Загалом семінар-нарада розрахована на три робочих дні. У програмі заплановано проведення круглих столів, дискусій та обмін досвідом діяльності представників територіальних організації Профспілки на місцях.


Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки УкраїниНарада заступників голів обкомів ПрофспілкиНарада заступників голів обкомів Профспілки

Нарада заступників голів обкомів ПрофспілкиНарада заступників голів обкомів Профспілки

Нарада заступників голів обкомів ПрофспілкиНарада заступників голів обкомів Профспілки

Нарада заступників голів обкомів ПрофспілкиНарада заступників голів обкомів Профспілки

Схожі публікації


Догори